Transport mebli

Jesteś zainteresowany przewozem mebli? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Firma Avil, świadczy usługi transportu mebli wraz z wnoszeniem. Zajmujemy się również wywożeniem starych mebli, które nie będą Ci już potrzebne.

A może chcesz wyposażyć Twoje biuro w nowe meble i interesuje Cię montaż i transport mebli biurowych? W takim przypadku sprawdź nasze usługi dotyczące przeprowadzek biur i firm. Zapoznaj się również z naszą ofertą dotyczącą przeprowadzek mieszkań. Zaufało nam wielu Klientów, a transport mebli, to jeden z najważniejszych obszarów naszych działań. Sprawdź również Referencje dla firmy Avil.

Ile kosztuje transport mebli?

przewóz mebli Warszawa

Planując zakup, a następnie transport mebli, szukasz najlepszej oferty na rynku. Poniżej znajdziesz nasz ogólny cennik usług. Zgodnie z nim wyceniamy również usługę przewozu mebli. Tani transport mebli może być możliwy dzięki wcześniejszemu ustaleniu zakresu prac. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z opisem dotyczącym kwestii branych pod uwagę przy obliczaniu ceny transportu mebli.

cennik przeprowadzek Avil

Przewóz mebli Rozliczamy na podstawie:

  • stawki za godzinę pracy,
  • ilości kilometrów, które przejedziemy,
  • liczby pracowników zaangażowanych do transportu mebli,
  • piętra na które ewentualnie trzeba będzie wnieść meble.

Na wszelkie dodatkowe pytania dotyczące ceny za przewóz mebli odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do zakładki Kontakt z firmą Avil.

Przebieg usługi związanej z transportem mebli

Przygotowanie mebli

Pierwszym etapem, który przygotowuje meble do transportu jest całkowite opróżnienie ich z zawartości chyba, że przewozimy meble nowe. Na półkach oraz wewnątrz szafek i szuflad nie powinno się zostawiać żadnej, nawet najmniejszej rzeczy. Mogłaby ona uszkodzić mebel podczas transportu.

Pakowanie i zabezpieczenie

Warto także przetrzeć wszystkie powierzchnie dobrym płynem do pielęgnacji, który zabezpieczy drewno i materiały drewnopodobne przed zarysowaniami podczas przewozu i transportu mebli w nowe miejsce. Jeżeli meble są nowe i kupiłeś je w miejscu takim jak np. IKEA, to będą już zapakowane i gotowe do transportu.

Demontaż mebli przed transportem

Nie wszystkie meble mogą zostać przewiezione w całości. Często konieczny jest demontaż. Warto wziąć pod uwagę wskazówki naszych pracowników, którzy doradzą, które elementy należy rozłożyć na części. Dzięki temu zniwelujemy ryzyko zniszczenia i zarysowania, a przewóz i transport mebli oraz ich późniejsze umieszczenie we właściwych pomieszczeniach, będzie przebiegał łatwo i bez żadnych niespodzianek. Nie chcemy przecież, aby ulubiona szafa po babci nie zmieściła się w futrynie nowych drzwi. W dalszej części opisujemy jeszcze dokładniej zagadnienie dotyczące pakowania i zabezpieczenia mebli przed zniszczeniem.

Zabezpieczenie i pakowanie mebli

Nasza firma transportowa dysponuje materiałami, dzięki którym z łatwością można zabezpieczyć meble podczas przeprowadzki. W ramach usługi oferujemy potrzebną ilość kartonów, pudeł, taśmy i folii zabezpieczającej. Dokładne i umiejętne zabezpieczenie wszystkich przedmiotów podczas przewozu i transportu mebli jest niezbędne i gwarantuje najwyższą jakość wykonanej przez nas pracy. W tym wypadku także warto zasięgnąć informacji u naszego pracownika.

Przewóz i transport mebli w czasie przeprowadzki to usługa wymagająca staranności i niezwykłej delikatności. W trosce o każdą powierzoną nam rzecz, staramy się jak najlepiej zabezpieczyć ją przed zniszczeniem. Przed zapakowaniem mebli do samochodu musimy dokładnie i kilkukrotnie owinąć wszystko folią. Osłaniamy także kanty, klamki i wystające elementy.

Umieszczamy meble w specjalnie przygotowanym samochodzie transportowym

Zabezpieczonymi meblami na tym etapie zajmują się nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy szybko, ale ostrożnie przenoszą je do specjalnie przygotowanego samochodu transportowego. Układane są w nim w taki sposób, aby nie uległy zniszczeniu lub zarysowaniu podczas jazdy. Wraz z klientem zastanawiamy się także nad najbardziej optymalną kolejnością pakowania.

Rozpakowywanie i montaż mebli

transport i rozpakowanie mebli po przeprowadzce

Przewóz i transport mebli, które powierzył nam klient, dobiega końca. Kiedy już dotrzemy do miejsca docelowego, pomagamy w rozpakowaniu, wniesieniu wszystkiego po schodach lub zapakowaniu do winy oraz rozstawieniu w odpowiednich pokojach. Staramy się, aby cały proces przewozu i montażu mebli przeszedł sprawnie i nie stresował klienta. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie organizacji.

Szukasz większej ilości informacji na temat przeprowadzki? Przeczytaj nasz poradnik Jak pakować rzeczy lub przejdź do działu kontakt i zapytaj naszego pracownika jak przygotować się do przeprowadzki. Nasza oferta, to pomoc w pakowaniu, dostarczenie niezbędnych materiałów takich jak kartony i folia oraz demontaż i montaż mebli. Zapraszamy.

 
 
Close