Transport mebli

Interesuje Cię popularna usługa jaką jest transport mebli? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Firma Avil, świadczy usługi przewozu mebli wraz z wnoszeniem i jeżeli jest taka potrzeba również z montażem. Zajmujemy się przewozem mebli a także rtv i agd, które kupiłeś lub przewozisz w czasie przeprowadzania się pod inny adres. Dodatkowo oferujemy też wywóz mebli, których już nie potrzebujesz.

A może chcesz wyposażyć Twoje biuro w nowe meble i interesuje Cię montaż i transport mebli biurowych? W takim przypadku sprawdź nasze usługi dotyczące przeprowadzek biur i firm. Zapoznaj się również z naszą ofertą dotyczącą przeprowadzek mieszkań. Zaufało nam wielu Klientów, a transport mebli, to jeden z najważniejszych obszarów naszych działań.

Ile kosztuje transport mebli?

przewóz mebli Warszawa

Planując zakup, a następnie transport mebli, szukasz najlepszej oferty na rynku. Poniżej znajdziesz nasz ogólny cennik usług. Zgodnie z nim wyceniamy również usługę przewozu mebli. Niski koszt usługi i dodatkowych prac może być możliwy dzięki wcześniejszemu ustaleniu ich zakresu. Mamy wtedy przede wszystkim gwarancję, że zlecenie przebiegnie szybko i bez problemów. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z opisem dotyczącym kwestii branych pod uwagę przy obliczaniu ceny transportu mebli. Przypominamy, że w przypadku dużych ilości mebli i rzeczy do przewiezienia na terenie całej Warszawy możemy za darmo dokonać wyceny na miejscu.

cennik przeprowadzek Avil

Przewóz mebli Rozliczamy na podstawie:

  • stawki za godzinę pracy,
  • ilości kilometrów, które przejedziemy,
  • liczby pracowników zaangażowanych do transportu mebli,
  • piętra na które ewentualnie trzeba będzie wnieść rzeczy jeżeli nie ma w budynku windy lub jeśli jest za mała i nie pomieści dużych gabarytów

Na wszelkie dodatkowe pytania dotyczące ceny i związane z wywozem mebli odpowiemy bardzo chętnie telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do zakładki Kontakt z firmą Avil.

Przebieg usługi związanej z transportem mebli

Przygotowanie mebli

Pierwszym etapem, który przygotowuje meble do transportu jest całkowite opróżnienie ich z zawartości chyba, że przewozimy meble nowe. Na półkach oraz wewnątrz szafek i szuflad nie powinno się zostawiać żadnej, nawet najmniejszej rzeczy. Mogłaby ona uszkodzić meble podczas transportu.

Pakowanie i zabezpieczenie

Warto także przetrzeć wszystkie powierzchnie dobrym płynem do pielęgnacji, który zabezpieczy drewno i materiały drewnopodobne przed zarysowaniami podczas przewozu i transportu mebli w nowe miejsce. Jeżeli meble są nowe i kupiłeś je w miejscu takim jak np. IKEA, to będą już zapakowane i gotowe do transportu.

Demontaż mebli przed transportem

Nie wszystkie meble mogą zostać przewiezione w całości. Często bywa tak, że wywóz starych mebli kończy się demontażem. Proszę również brać pod uwagę, że wykonane są one z różnych materiałów i nie zawsze można je przenieść bez ryzyka uszkodzenia jakiegoś elementu. Warto wziąć pod uwagę wskazówki naszych pracowników, którzy doradzą, które elementy należy rozłożyć na części. Dzięki temu zniwelujemy ryzyko zniszczenia i zarysowania, a przewóz i transport mebli oraz ich późniejsze umieszczenie we właściwych pomieszczeniach, będzie przebiegał łatwo i bez żadnych niespodzianek. Nie chcemy przecież, aby ulubiona szafa nie zmieściła się w futrynie nowych drzwi. W dalszej części opisujemy jeszcze dokładniej zagadnienie dotyczące pakowania i zabezpieczenia mebli przed zniszczeniem. Często nawet ich przewożenie na krótkim odcinku np. na terenie Warszawy, niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia.

Prosimy również o kontakt jeżeli nie poradzą sobie Państwo z demontażem mebli. Posiadamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie zarówno w przygotowaniu mebli do transportu jak i ponownym ich złożeniu po dostarczeniu na miejsce. Nasza codzienna praca to przeprowadzki i transport towarów dlatego usługi i czynności związane z nimi wykonujemy szybko i dokładnie.

Zabezpieczenie i pakowanie mebli

Nasza firma transportowa dysponuje materiałami, dzięki którym z łatwością można zabezpieczyć meble podczas przeprowadzki. Odpowiednie opakowanie i mocowanie w czasie transportu jest jednym z najważniejszych elementów całego procesu. W ramach usługi oferujemy potrzebną ilość kartonów, pudeł, taśmy i folii zabezpieczającej. Dokładne i umiejętne zabezpieczenie wszystkich przedmiotów podczas przewozu i transportu mebli jest niezbędne. Gwarantuje najwyższą jakość wykonanej przez nas pracy. W tym wypadku także warto zasięgnąć informacji u naszego pracownika.

Przewóz i transport mebli w czasie przeprowadzki to usługa wymagająca staranności i niezwykłej delikatności. W trosce o każdą powierzoną nam rzecz, jak najlepiej zabezpieczamy ją przed zniszczeniem. Przed zapakowaniem mebli do samochodu musimy dokładnie i kilkukrotnie owinąć wszystko folią. Osłaniamy także kanty, klamki i wystające elementy.

Meblowozy – nasze samochody do transportu mebli

Umieszczamy meble w specjalnie przygotowanym samochodzie transportowym. Dostosowanie polega zarówno na wyposażeniu auta w pasy do transportu, które nie pozwolą na przemieszczanie ładunku po podłodze jak i windy załadowcze. Dlaczego to takie ważne? Z naszego doświadczenia wynika, że np. transport pianin lub bardzo dużych mebli, których np. nie można zdemontować, może być niezmiernie uciążliwy jeżeli nie umieścimy ich bez pomocy platformy załadunkowej. Dodatkowo wydłuża to cały proces, co realnie wpływa na koszt. Ułatwiamy pracę zarówno sobie jak i nie narażamy Państwa na wyższą cenę usługi. Meble załadowane w taki sposób, są również mniej podatne na uszkodzenia.

Zabezpieczonymi meblami na etapie załadunku do meblowozu zajmują się nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy szybko, ale ostrożnie przenoszą je do tak właśnie przygotowanego samochodu transportowego. Układane są w nim w taki sposób, aby nie uległy zniszczeniu lub zarysowaniu podczas jazdy. Wraz z klientem ustalamy także jak najbardziej optymalną kolejnością pakowania aby po dojechaniu do celu rozpakować i wnieść meble w sposób ułatwiający ustawienie ich w mieszkaniu.

Do ważnych informacji, które trzeba sprawdzić należy również ubezpieczenie przewoźnika. Meble bywają bardzo drogie. W czasie ich transportu może dojść do różnych sytuacji losowych. Dlatego zawsze warto sprawdzić czy firma transportowa posiada ważne ubezpieczenie przewoźnika. W przypadku jego braku i zdarzenia takiego jak stłuczka, będzie Państwu trudno odzyskać utraconą wartość.

Firma AVIL posiada takie ubezpieczenie. Dbamy o mienie naszych Klientów ale nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego. Dlatego zabezpieczamy interesy Państwa i nasze poprzez posiadanie aktualnej polisy ubezpieczeniowej.

Rozpakowywanie i montaż mebli

meble przygotowane do przewozu

Przewóz i transport mebli, które powierzył nam klient, dobiega końca ale przed nami bardzo ważny element zlecenia. Kiedy już dotrzemy do miejsca docelowego, pomagamy w rozpakowaniu, wniesieniu wszystkiego po schodach lub zapakowaniu do windy oraz rozstawieniu w odpowiednich pokojach. Staramy się, aby cały proces przewozu i montażu mebli przeszedł sprawnie i nie stresował klienta. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie zlecenia.

Wywóz mebli Warszawa

Masz stare meble i nie wiesz co z nimi zrobić? Zadzwoń do nas, możemy pomóc w ich utylizacji lub jeśli wolisz i np. chcesz je sprzedać na jednym z popularnych portali aukcyjnych, pomożemy w dostarczeniu ich do osoby, która je kupi.

Transport mebli Warszawa – informacje końcowe

Jeżeli chcesz poznać więcej informacji o przeprowadzce, bez względu na to czy będziesz w jej trakcie przewoził meble, przeczytaj nasz poradnik: Jak pakować rzeczy lub przejdź do zakładki kontakt i zapytaj naszego pracownika jak przygotować się do przeprowadzki. Nasza oferta, to przewóz mebli Warszawa i cała Polska, pomoc w pakowaniu, dostarczenie niezbędnych materiałów takich jak kartony i folia oraz demontaż i montaż mebli. Zapraszamy.