Oferta firmy Avil – przeprowadzki

Firma Avil, to dobrze zaplanowane i wykonane przeprowadzki na terenie Warszawy, Piaseczna, Legionowa, Pruszkowa i innych pobliskich miejscowości. Nasze usługi transportowe, to w znacznej części przeprowadzki Warszawa dla mieszkań i domów. Wykonujemy również profesjonalny transport mebli oraz usługi B2B takie jak przeprowadzki biur. Posiadamy grono zadowolonych Klientów, zarówno osoby prywatne, firmy jak i instytucje – tutaj mogą sprawdzić Państwo nasze referencje. Dysponujemy ważnym ubezpieczeniem przewoźnika więc Państwa rzeczy są bezpieczne przez cały czas trwania przeprowadzki. Nasza oferta jest elastyczna i staramy się zawsze sprostać wymaganiom stawianym  nam przez Klientów. Przeprowadzki Warszawa tylko z Avil!

przeprowadzki warszawa

Pakowanie i kartony do przeprowadzki

Oferujemy Państwu pakowanie i zabezpieczenie przewożonych rzeczy. Kontaktując się z nami w sprawie przeprowadzki prosimy o informację czy potrzebne w czasie będą dodatkowe kartony, palety, folia ochronna itp. Nasi pracownicy dostarczą niezbędną ilość materiałów potrzebnych do prawidłowego zabezpieczenia ładunku.

 

kartony do pakowania rzeczy w czasie przeprowadzki

 

Dowiedz się z naszego poradnika więcej na temat tego jak pakować rzeczy przed przystąpieniem do przeprowadzki.

Załadunek i rozładunek w czasie przeprowadzki

przeprowadzki Warszawa, przeprowadzki domów, przeprowadzki mieszkańNasi pracownicy aktywnie pomagają Państwu w przeprowadzce. Podczas rozmowy telefonicznej prosimy pamiętać o określeniu ilości przewożonych rzeczy. Na tej podstawie oszacujemy ile osób będzie niezbędnych do jak najszybszego wykonania zlecenia. Będziemy też mogli przewidzieć ilość i rodzaj samochodów potrzebnych do wykonania zadania.

Samochody, których używamy w czasie przeprowadzki

Posiadamy sprawne i ubezpieczone pojazdy wyposażone w windy hydrauliczne. Tutaj mogą Państwo zobaczyć nasze samochody: Galeria

 

samochody firmy Avil przystosowane do przeprowadzek

 

Transport wykonujemy pojazdami o ładowności od 1,5 do 3,0 T, pojemności przestrzeni ładunkowej od 17 do 30 m3 i o długości powierzchni ładunkowej 3,30 – 6,00 m. Część pojazdów jest wyposażona w windy załadunkowe 500 – 750 kg. Jesteśmy w stanie dokonać jednorazowo przewozu towarów o objętości 90 m3 i wadze 8 t.

Szukasz sprawdzonej firmy transportowej, która wykona przeprowadzkę?

Firma Avil świadczy usługi przeprowadzek i transportu towarów na terenie Warszawy, Polski oraz całej Unii Europejskiej. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców, którzy mają stosowane kwalifikacje i doświadczenie. Zachęcamy Państwa do kontaktu i przedstawienia nam informacji na temat miejsca docelowego i ilości rzeczy do przewiezienia. Sporządzimy dla Państwa indywidualną wycenę na całą usługę. Firma posiada wysoką polisę ubezpieczeniową w firmie PZU, którą można dodatkowo rozszerzyć jeżeli przewozimy bardzo cenny ładunek.

Nasze profesjonalne usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu. Posiadamy grono zadowolonych klientów oraz stałe zlecenia, które potwierdzają wysoką jakość naszych usług. Zapraszamy do kontaktu – bezpośrednio pod numerem telefonu 607 590 353 lub poprzez formularz dostępny na stronie Kontakt.

Dowiedz się więcej o tym jak zaplanować przeprowadzkę

Podjąłeś decyzję o przeprowadzce i zastanawiasz się, jak się spakować? Mamy dla Ciebie kilka cennych wskazówek.
Pakowanie przed przeprowadzką to długi, męczący i często stresujący proces. Można jednak zaoszczędzić sobie nerwów, a nawet czerpać korzyści z tej życiowej rewolucji. Wystarczy wszystko dokładnie przemyśleć i skorzystać z naszych rad bez względu czy przeprowadzka, którą planujesz odbywa się w Warszawie czy poza nią.

Przydatne informacje

Na początku warto ocenić ilość rzeczy, jakie będziemy musieli spakować przed przeprowadzką. Jeśli przenosimy się z wynajmowanego mieszkania i nie zabieramy ze sobą mebli, będziemy potrzebować mniej czasu niż wtedy, gdy jedzie z nami dosłownie wszystko. Pakowanie przed przeprowadzką to długi i męczący proces, dlatego trzeba na niego przeznaczyć dużo czasu. Planowanie zacznij w momencie, kiedy zostanie podjęta decyzja o przeprowadzce. Zrób harmonogram, zastanów się, czy nie będziesz musiał wziąć urlopu. Możesz potrzebować nawet kilka miesięcy na spakowanie wszystkich swoich rzeczy oraz załatwienie wszelkich formalności. Sprawdza się tutaj zasada: im wcześniej, tym lepiej.

Jak się spakować podczas przeprowadzki?

Zaplanuj kolejność pakowania. Zacznij od tych przedmiotów, które nie będą Ci potrzebne przez okres przeprowadzki. Najpierw zapakuj np. książki, ubrania na inny sezon, dekoracje, dodatkowe elementy zastawy itp. Przygotuj sobie coś w rodzaju bagażu podręcznego, czyli rzeczy niezbędne w pierwszych dniach po przeprowadzce, kiedy nie wszystko będzie jeszcze rozpakowane. Muszą znaleźć się tam: podstawowe ubrania, sztućce, kilka kubków i talerzy, niezbędne kosmetyki, leki, które zażywasz, ładowarka do telefonu.

Pogrupuj wszystkie przedmioty i chowaj je do pudeł ułożone kategoriami lub pomieszczeniami. Ułatwi Ci to rozpakowywanie się w nowym miejscu oraz zachowanie porządku. To także przemyślany element Twojego planu na przeprowadzkę. Jeśli ułożysz rzeczy w grupy, łatwiej będzie Ci zdecydować, co możesz zapakować w pierwszej kolejności, bo nie będzie Ci w najbliższym czasie potrzebne, a co powinno jeszcze pozostać pod ręką.

Każde pudło z kategorią szczegółowo i czytelnie opisz. Zaoszczędzisz w ten sposób czas i nerwy, kiedy w nowym miejscu będziesz musiał znaleźć konkretną rzecz. Ułatwi to także zadanie firmie transportowej i jej pracownikom, którzy wniosą kartony z etykietami do właściwych pomieszczeń.

Zobacz więcej informacji w naszym artykule opisującym jak pakować rzeczy.

Przeprowadzka Warszawa to idealny moment na zrobienie porządków i pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, a masz jeszcze na nią czas, możesz ustawić pudło z rzeczami, o losie których zdecydujesz później. Nie musisz wszystkiego wyrzucać. Odłóż rzeczy, z których już nie korzystasz, a mogą przydać się komuś innemu. Mogą to być zarówno ubrania jak i nie używane zabawki, sprzęt sportowy itp. Warto odwiedzić stronę domydziecka.org lub PCK.

Dodaj komentarz