Cennik przeprowadzek Warszawa – Avil:

Prezentowany poniżej cennik przeprowadzek i usług transportowych jest propozycją z naszej strony. Zawsze indywidualnie dostosowujemy go do charakterystyki danego zlecenia – w dalszej części treści, poza cennikiem, przedstawiamy również najważniejsze czynniki mające wpływ na sumę końcową. Ustalona cena nie zawiera ukrytych kosztów i może się zmienić jedynie za obopólną zgodą po wcześniejszym wyraźnym poinformowaniu o takim fakcie zamawiającego usługę.

Przeprowadzki Warszawa Cennik

cennik przeprowadzek Avil

Przewóz rzeczy – 80 zł za godzinę
Cena obejmuje wynajem samochodu z kierowcą. Załadunek i rozładunek pozostaje w zakresie działań Klienta.

Przeprowadzka z udziałem 1 osoby – 100 zł za godzinę
Cena obejmuje wynajem samochodu wraz z udziałem 1 osoby (kierowcy) w pakowaniu, załadunku i rozładunku przewożonych rzeczy.

Przeprowadzka z udziałem 2 osób – 120 zł za godzinę
Cena obejmuje: wynajem samochodu i aktywny udział 2 pracowników (kierowca+pomocnik) w całej przeprowadzce. Pomagamy w pakowaniu, umieszczeniu i zabezpieczeniu przewożonych rzeczy w aucie oraz późniejszym rozładunku.

Cennik kilometrowy od 1,40 zł/km (w zależności od wielkości auta). Nie pobieramy opłaty za podstawienie auta. Uwaga: na terenie Warszawy nie naliczamy opłaty za przejechane kilometry.Poznaj nasz cennik przeprowadzek, który jest atrakcyjna ofertą dla wszystkich osób ceniących profesjonalne usługi transportowe. Cennik przeprowadzek warszawa od 1 zł 40 gr za kilometr.

Usługi transportowe, duże przeprowadzki i przeprowadzki biur wyceniamy po konsultacji telefonicznej i ocenie ilości pracy. Kontakt telefoniczny proponujemy w każdym wypadku planowania przeprowadzki – pomoże to szybciej ustalić szczegóły i wynegocjować niższą cenę końcową.

 

Co obejmuje nasz cennik przeprowadzek

 • dojazd,
 • pomoc w pakowaniu,
 • zniesienie,
 • wniesienie rzeczy,
 • zabezpieczenie delikatnych przedmiotów za pomocą pianek, kartonów i pasów transportowych.

Cennik przeprowadzek na terenie Warszawy oraz całego kraju jest negocjowany indywidualnie. Podane ceny nie zawierają podatku VAT.

Zakres usług i cennik przeprowadzek

Zapoznając się z naszym cennikiem przeprowadzek prosimy pamiętać, że na ostateczny koszt wpływa wiele czynników, dlatego prosimy każdorazowo o kontakt i przedstawienie nam dokładnych informacji na temat charakteru zlecenia – informacje szczególnie istotne to:

 • szacowana ilość rzeczy do przewiezienia (można podać powierzchnię mieszkania lub domu),
 • rodzaj przewożonych rzeczy (meble, sprzęt agd rtv, odzież),
 • piętro, z którego będziemy znosić i wnosić rzeczy oraz winda lub jej brak,
 • czy potrzebna będzie pomoc w pakowaniu,
 • czy posiadają Państwo kartony do pakowania,
 • jaka jest trasa przejazdu, kilka przydatnych linków: Targeo, Zumi, Google Maps
 • zachęcamy również do odwiedzenia strony GDDKiA, gdzie mogą Państwo sprawdzić aktualnie obowiązujące stawki za przejazd autostradami w Polsce

 Proponujemy Państwu wysokiej jakości usługi wykonywane przez osoby z doświadczeniem w zakresie transportu i przeprowadzek. Powierzone nam rzeczy są odpowiednio zabezpieczone tak aby nie uległy zniszczeniu w czasie transportu. Zobacz nasz poradnik – jak pakować rzeczy.

logo firmy avil

 

Pytania dotyczące cennika przeprowadzek

Wszelkie pytania związane z cennikiem przeprowadzek prosimy kierować do nas pod numer 607 590 353 lub na biuro@transport-warszawa.biz.pl. Po wypełnieniu przez Państwa formularza lub rozmowie telefonicznej określimy koszty zlecenia. Każde usługę przeprowadzki i transportu traktujemy indywidualnie. Wszystkich Klientów uważamy za równie istotnych dla naszej firmy. Posiadamy różnej wielkości auta, które możemy dostosować do potrzeb realizowanego zlecenia.

Imię / Nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Temat

Treść wiadomości

 

Dodaj komentarz

 
Close