Przeprowadzki biur Warszawa

Usługi takie jak przeprowadzki biur Warszawa, muszą być wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły. Dlatego nasza firma zadba, aby Twój zespół przeniósł się pod nowy adres szybko i bezproblemowo. Przeprowadzki firm i inne usługi transportowe realizujemy na terenie Warszawy i całej Polski. Wykonujemy również relokacje magazynów i hal produkcyjnych. Jeżeli szukasz sprawnej firmy, która pomoże w przeprowadzce Twojego biura, to Avil Sp. z o.o. jest właściwym wyborem. Sprawdź dlaczego warto nam zaufać.

Zdjęcie wykonane w czasie przeprowadzki biur w jednym z warszawskich wieżowców. Z

Przeprowadzki firm – zakres naszych usług

  • przeprowadzki biur i firm,
  • korporacji – dużych ilości mebli biurowych, sprzętu elektronicznego itp.,
  • magazynów,
  • sklepów – lady sklepowe, meble, wyposażenie sklepu.

Dysponujemy pojazdami, które szybko i bezproblemowo przewiozą wyposażenie biura z miejsca na miejsce. Nasze samochody dostosowane są do transportu: mebli, sprzętu elektronicznego, sejfów i kas, lad, półek, witryn sklepowych, jak również całej ważnej dokumentacji. Zostaną one dokładnie zabezpieczone i przewiezione do nowej siedziby firmy w nienaruszonym stanie.

Przeprowadzki biur Warszawa – cennik

Poznaj nasz cennik przeprowadzek, który jest atrakcyjna ofertą dla wszystkich osób ceniących profesjonalne usługi transportowe.

Po przejściu na stronę Cennik przeprowadzek zapoznają się Państwo z naszą ofertą dotyczącą cen za poszczególne usługi oraz zakresem czynności realizowanych w czasie ich trwania. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu indywidualnej wyceny przeprowadzki biura. Nasz przedstawiciel może dokonać (bezpłatnie na terenie Warszawy), oględzin obiektu i na miejscu przedstawić ofertę cenową.

 

Przeprowadzki biur – dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Podczas przeprowadzki biur staramy się jak najbardziej dopasować nasze usługi do oczekiwań i potrzeb klientów.

Wiemy, że od naszego

  • profesjonalnego podejścia,
  • umiejętności organizacyjnych,
  • terminowości,
  • dokładności,
  • dostosowania sposobu transportu

zależy bardzo wiele. Nasi kontrahenci powierzają w nasze ręce swój biznes.

Wszystko, czego możesz potrzebować do przeprowadzki biura

Pragniemy ułatwić przeprowadzkę firmy, dlatego ze swojej strony dostarczamy wszystkich potrzebnych materiałów. Zapewniamy potrzebną ilość pudeł, taśmy, folii i kartonów ochronnych. Podczas transportu dbamy także o wybór najbardziej optymalnej, najszybszej drogi do nowej siedziby biura. Przed rozpoczęciem planowania przeprowadzki biura polecamy odwiedzenie witryn z możliwością planowania trasy (np. targeo.pl) Wystarczy, że zgłosisz nam zapotrzebowanie na rzeczy do przeprowadzki, a dostarczymy Ci je najszybciej jak to możliwe, abyś wcześniej mógł wszystko spakować.

Zaplanuj z nami przeprowadzkę Twojej firmy

Przeprowadzki biur to poważne przedsięwzięcia logistyczne, które muszą być wcześniej dokładnie zaplanowane. Nasi pracownicy udzielają pomocy na wszystkich etapach organizacji. Po ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów tj. np. ilość przygotowanych do przewozu rzeczy, zabezpieczeń i dokładnych terminów, niezwłocznie ustalamy liczbę niezbędnych samochodów, pracowników oraz materiałów potrzebnych do przeprowadzki firmy. Wcześniej wyznaczamy także trasę, którą będziemy poruszać się już podczas wykonywania usługi.

Przeprowadzki biur – dla nas liczy się Twój czas

Jedną z najważniejszych kwestii, jaką należy wziąć pod uwagę podczas przeprowadzki biur, jest czas. W takim wypadku jest on rzeczywiście na wagę złota, ponieważ transport i ponowna aranżacja już w nowym miejscu, wstrzymuje funkcjonowanie całego biura. Dlatego najlepiej zlecić to dobrej firmie świadczącej usługi transportowe, takiej jak Avil, która nie tylko pomoże w organizacji, ale także skróci czas oczekiwania do niezbędnego minimum. Wiemy przecież, że czas to pieniądz!

Zatrudniając naszą profesjonalną firmę masz gwarancję, że podczas zmiany siedziby firmy nie wydarzy się nic, co mogłoby jeszcze bardziej zakłócić pracę Twojego zespołu. Nasi wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy pomogą urządzić Ci się w nowym miejscu pracy!