Transport mebli Warszawa

Planując przeprowadzkę transport mebli to najczęściej pierwszy problem na który napotykasz. A może właśnie je kupiłeś i nie wiesz czy transport mebli niewielkim samochodem jest możliwy? Może robisz komuś prezent w postaci zabytkowej komody lub kupiłeś nowe mieszkanie i chcesz dostarczyć do niego meble? Chcesz transportować i wykonać montaż mebli w biurze? Skorzystaj z naszych usług – transport mebli Warszawa i cały kraj z firmą Avil. Nawet jeśli są one duże i ciężkie nie będzie żadnym problemem, kiedy wezwiesz naszych fachowców.

Transport mebli – jak się przygotować?

Przewóz i transport mebli składa się z kilku etapów. Możesz być pewien, ze nasza profesjonalna firma transportowa pomoże Ci w organizacji każdego z nich.

transport mebli Warszawa

Przygotowujemy meble do przewozu – transport mebli

Pierwszym etapem, który przygotowuje meble do transportu jest całkowite opróżnienie ich z zawartości chyba, że przewozimy meble nowe. Na półkach oraz wewnątrz szafek i szuflad nie powinno się zostawiać żadnej, nawet najmniejszej rzeczy. Mogłaby ona uszkodzić mebel podczas transportu. Warto także przetrzeć wszystkie powierzchnie dobrym płynem do pielęgnacji, który zabezpieczy drewno i materiały drewnopodobne przed zarysowaniami podczas przewozu i transportu mebli w nowe miejsce. Jeżeli meble są nowe i kupiłeś je w miejscu takim jak np. IKEA, to będą już zapakowane i gotowe do transportu.

Pomagamy w demontażu i montażu mebli

Nie wszystkie meble mogą zostać przewiezione w całości. Często konieczny jest demontaż. Warto wziąć pod uwagę wskazówki naszych pracowników, którzy doradzą, które elementy należy rozłożyć na części. Dzięki temu zniwelujemy ryzyko zniszczenia i zarysowania, a przewóz i transport mebli oraz ich późniejsze umieszczenie we właściwych pomieszczeniach, będzie przebiegał łatwo i bez żadnych niespodzianek. Nie chcemy przecież, aby ulubiona szafa po babci nie zmieściła się w futrynie nowych drzwi.

Zabezpieczenie i pakowanie mebli

Nasza firma transportowa dysponuje materiałami, dzięki którym z łatwością można zabezpieczyć meble podczas przeprowadzki. W ramach usługi oferujemy potrzebną ilość kartonów, pudeł, taśmy i folii zabezpieczającej. Dokładne i umiejętne zabezpieczenie wszystkich przedmiotów podczas przewozu i transportu mebli jest niezbędne i gwarantuje najwyższą jakość wykonanej przez nas pracy. W tym wypadku także warto zasięgnąć informacji u naszego pracownika.

Przewóz mebli – zabezpieczenie przed uszkodzeniem

Przewóz i transport mebli w czasie przeprowadzki to usługa wymagająca staranności i niezwykłej delikatności. W trosce o każdą powierzoną nam rzecz, staramy się jak najlepiej zabezpieczyć ją przed zniszczeniem. Przed zapakowaniem mebli do samochodu musimy dokładnie i kilkukrotnie owinąć wszystko folią. Osłaniamy także kanty, klamki i wystające elementy.

Umieszczamy meble w specjalnie przygotowanym samochodzie transportowym

Zabezpieczonymi meblami na tym etapie zajmują się nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy szybko, ale ostrożnie przenoszą je do specjalnie przygotowanego samochodu transportowego. Układane są w nim w taki sposób, aby nie uległy zniszczeniu lub zarysowaniu podczas jazdy. Wraz z klientem zastanawiamy się także nad najbardziej optymalną kolejnością pakowania.

Ułatwiamy rozpakowywanie i montaż mebli

Przewóz i transport mebli, które powierzył nam klient, dobiega końca. Kiedy już dotrzemy do miejsca docelowego, pomagamy w rozpakowaniu, wniesieniu wszystkiego po schodach lub zapakowaniu do winy oraz rozstawieniu w odpowiednich pokojach. Staramy się, aby cały proces przewozu i montażu mebli przeszedł sprawnie i nie stresował klienta. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie organizacji.

Szukasz większej ilości informacji na temat przeprowadzki? Przeczytaj nasz poradnik Jak pakować rzeczy lub przejdź do działu kontakt i zapytaj naszego pracownika jak przygotować się do przeprowadzki. Nasza oferta, to pomoc w pakowaniu, dostarczenie niezbędnych materiałów takich jak kartony i folia oraz demontaż i montaż mebli. Zapraszamy.

Zapoznaj się z pozostałymi usługami firmy Avil:

Zamów transport mebli Warszawa i cały kraj:607 590 353