Przeprowadzki Warszawa z firmą Avil

Firma Avil, to sprawdzony wykonawca. Nasze usługi transportowe, to przeprowadzki oraz przeprowadzki biur i domów na terenie Warszawy i całego kraju. Wykonujemy również profesjonalny transport mebli – zarówno nowych przewożonych ze sklepu jak i tych, które zmieniają swoje miejsce w czasie przeprowadzki. Posiadamy grono zadowolonych klientów, zarówno osoby prywatne, firmy jak i instytucje. Dysponujemy ważnym ubezpieczeniem przewoźnika więc Państwa rzeczy są bezpieczne przez cały czas trwania przeprowadzki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami poniżej – przeprowadzki Warszawa (szczegóły) i dowiedz się dlaczego przeprowadzki warto zlecić firmie Avil. Sprawdź również nasze wybrane referencje.

przeprowadzki warszawa

Oferta – przeprowadzki Warszawa

  • przeprowadzki Warszawa, Polska, UE,
  • przeprowadzki domów,
  • przeprowadzki biur i firm,
  • transport towarów,
  • oczyszczanie pomieszczeń: piwnice, strychy, magazyny,
  • utylizację mebli, AGD, RTV, maszyny biurowe,
  • oferujemy przechowanie powierzonych rzeczy

Zapewniamy załadunek, rozładunek, pakowanie i rozpakowanie. Dodatkowo używamy materiałów zabezpieczających przewożone przedmioty. Dostarczamy kartony konieczne do pakowania. Poniższy link przeniesie Państwa na stronę z ofertą cenową naszej firmy:

Przeprowadzki Warszawa Cennik

Dysponujemy fachowymi ekipami transportowymi, wózkami paletowymi i do transportu, materiałami zabezpieczającymi oraz wiedzą jak należy odpowiednio przewozić powierzone mienie tak aby nie uległo zniszczeniu.

Pakowanie i kartony do przeprowadzki

przeprowadzki mieszkań Warszawa, przeprowadzki Warszawa, przeprowadzki domów Oferujemy Państwu pakowanie i zabezpieczenie przewożonych rzeczy. Kontaktując się z nami prosimy o informację czy potrzebne w czasie przeprowadzki będą dodatkowe kartony, palety, folia ochronna itp. Nasi pracownicy dostarczą niezbędną ilość materiałów potrzebnych do prawidłowego zabezpieczenia ładunku.

Dowiedz się więcej na temat tego jak pakować rzeczy do przed przeprowadzką

Załadunek i rozładunek w czasie przeprowadzki

przeprowadzki Warszawa, przeprowadzki domów, przeprowadzki mieszkańNasi pracownicy aktywnie pomagają Państwu w przeprowadzce. Podczas rozmowy telefonicznej prosimy pamiętać o określeniu ilości przewożonych rzeczy. Na tej podstawie oszacujemy ilu pracowników będzie niezbędnych do jak najszybszego wykonania zlecenia. Będziemy też mogli przewidzieć ilość i rodzaj samochodów potrzebnych do wykonania zlecenia.

Nasze samochody

przeprowadzki mieszkań Warszawa, przeprowadzki Warszawa, przeprowadzki domów, tanie przeprowadzkiPosiadamy sprawne i ubezpieczone pojazdy wyposażone w windy hydrauliczne. Tutaj mogą Państwo zobaczyć nasze samochody: Galeria

Transport wykonujemy pojazdami o ładowności od 1,5 do 3,0 T, pojemności przestrzeni ładunkowej od 17 do 30 m3 i o długości powierzchni ładunkowej 3,30 – 6,00 m. Część pojazdów jest wyposażona w windy załadunkowe 500 – 750 kg. Jesteśmy w stanie dokonać jednorazowo przewozu towarów o objętości 90 m3 i wadze 8 t.

Szukasz sprawdzonej firmy, która wykona przeprowadzkę?

Firma Avil świadczy usługi przeprowadzek i transportu towarów na terenie Warszawy, Polski oraz całej Unii Europejskiej. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców, którzy mają stosowane kwalifikacje i doświadczenie. Zachęcamy Państwa do kontaktu i przedstawienia nam informacji na temat miejsca docelowego i ilości rzeczy do przewiezienia. Sporządzimy dla Państwa indywidualną wycenę na całą usługę. Firma posiada wysoką polisę ubezpieczeniową w firmie PZU, którą można dodatkowo rozszerzyć jeżeli przewozimy bardzo cenny ładunek.

Nasze profesjonalne usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu. Posiadamy grono zadowolonych klientów oraz stałe zlecenia, które potwierdzają wysoką jakość naszych usług. Zapraszamy do kontaktu – bezpośrednio pod numerem telefonu 607 590 353 lub poprzez formularz dostępny na stronie Kontakt.

Dowiedz się więcej o tym jak zaplanować przeprowadzkę

Podjąłeś decyzję o przeprowadzce i zastanawiasz się, jak się spakować? Mamy dla Ciebie kilka cennych wskazówek.
Pakowanie przed przeprowadzką to długi, męczący i często stresujący proces. Można jednak zaoszczędzić sobie nerwów, a nawet czerpać korzyści z tej życiowej rewolucji. Wystarczy wszystko dokładnie przemyśleć i skorzystać z naszych rad bez względu czy przeprowadzka, którą planujesz odbywa się w Warszawie czy poza nią.

Przeprowadzki Warszawa – przydatne informacje

Na początku warto ocenić ilość rzeczy, jakie będziemy musieli spakować przed przeprowadzką. Jeśli przenosimy się z wynajmowanego mieszkania i nie zabieramy ze sobą mebli, będziemy potrzebować mniej czasu niż wtedy, gdy jedzie z nami dosłownie wszystko. Pakowanie przed przeprowadzką to długi i męczący proces, dlatego trzeba na niego przeznaczyć dużo czasu. Planowanie zacznij w momencie, kiedy zostanie podjęta decyzja o przeprowadzce. Zrób harmonogram, zastanów się, czy nie będziesz musiał wziąć urlopu. Możesz potrzebować nawet kilka miesięcy na spakowanie wszystkich swoich rzeczy oraz załatwienie wszelkich formalności. Sprawdza się tutaj zasada: im wcześniej, tym lepiej.

W co się spakować?

Podczas pakowania przydadzą Ci się wszystkie kartony, które do tej pory zalegały w Twoim domu. Jeśli nie masz odpowiedniej ilości, zastanów się, ile opakowań potrzebujesz i zgłoś to naszym fachowcom przy ustalaniu szczegółów przeprowadzki. Przyda Ci się także folia, stare gazety i tkaniny, w które owiniesz delikatne przedmioty. Nasi pracownicy dostarcza wszystko, co będzie Ci potrzebne do zabezpieczenia pakowanych rzeczy.

Jak się spakować podczas przeprowadzki?

Zaplanuj kolejność pakowania. Zacznij od tych przedmiotów, które nie będą Ci potrzebne przez okres przeprowadzki. Najpierw zapakuj np. książki, ubrania na inny sezon, dekoracje, dodatkowe elementy zastawy itp. Przygotuj sobie coś w rodzaju bagażu podręcznego, czyli rzeczy niezbędne w pierwszych dniach po przeprowadzce, kiedy nie wszystko będzie jeszcze rozpakowane. Muszą znaleźć się tam: podstawowe ubrania, sztućce, kilka kubków i talerzy, niezbędne kosmetyki, leki, które zażywasz, ładowarka do telefonu.

Pogrupuj wszystkie przedmioty i chowaj je do pudeł ułożone kategoriami lub pomieszczeniami. Ułatwi Ci to rozpakowywanie się w nowym miejscu oraz zachowanie porządku. To także przemyślany element Twojego planu na przeprowadzkę. Jeśli ułożysz rzeczy w grupy, łatwiej będzie Ci zdecydować, co możesz zapakować w pierwszej kolejności, bo nie będzie Ci w najbliższym czasie potrzebne, a co powinno jeszcze pozostać pod ręką.

Każde pudło z kategorią szczegółowo i czytelnie opisz. Zaoszczędzisz w ten sposób czas i nerwy, kiedy w nowym miejscu będziesz musiał znaleźć konkretną rzecz. Ułatwi to także zadanie firmie transportowej i jej pracownikom, którzy wniosą kartony z etykietami do właściwych pomieszczeń.

Zobacz więcej informacji w naszym artykule opisującym jak pakować rzeczy.

Przeprowadzka to okazja do porządków

Przeprowadzka to idealny moment na zrobienie porządków i pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji, a masz jeszcze na nią czas, możesz ustawić pudło z rzeczami, o losie których zdecydujesz później. Nie musisz wszystkiego wyrzucać. Odłóż rzeczy, z których już nie korzystasz, a mogą przydać się komuś innemu. Mogą to być zarówno ubrania jak i nie używane zabawki, sprzęt sportowy itp. Warto odwiedzić stronę domydziecka.org lub PCK.

przeprowadzki Warszawa

Dodaj komentarz