Cennik przeprowadzek i usług transportowych:

Prezentowany poniżej cennik przeprowadzek i usług transportowych jest propozycją z naszej strony. Zawsze indywidualnie dostosowujemy go do charakterystyki danego zlecenia – w dalszej części treści, poza cennikiem, przedstawiamy również najważniejsze czynniki mające wpływ na sumę końcową. Przed wstępną wyceną, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi zakresu usług transportowych świadczonych przez naszą firmę, które znajdą Państwo na stronie głównej. Ustalona cena nie zawiera ukrytych kosztów i może się zmienić jedynie za obopólną zgodą po wcześniejszym wyraźnym poinformowaniu o takim fakcie zamawiającego usługę.

Cennik przeprowadzek

Przewóz rzeczy – 80 zł za godzinę
Cena obejmuje wynajem samochodu z kierowcą. Załadunek i rozładunek pozostaje w zakresie działań Klienta.

Przeprowadzka z udziałem 1 osoby – 100 zł za godzinę
Cena obejmuje wynajem samochodu wraz z udziałem 1 osoby (kierowcy) w pakowaniu, załadunku i rozładunku przewożonych rzeczy.

Przeprowadzka z udziałem 2 osób – 120 zł za godzinę
Cena obejmuje: wynajem samochodu i aktywny udział 2 pracowników (kierowca+pomocnik) w całej przeprowadzce. Pomagamy w pakowaniu, umieszczeniu i zabezpieczeniu przewożonych rzeczy w aucie oraz późniejszym rozładunku.

Cennik kilometrowy od 1,40 zł/km (w zależności od wielkości auta). Nie pobieramy opłaty za podstawienie auta. Uwaga: na terenie Warszawy nie naliczamy opłaty za przejechane kilometry.Poznaj nasz cennik przeprowadzek, który jest atrakcyjna ofertą dla wszystkich osób ceniących profesjonalne usługi transportowe. Cennik przeprowadzek warszawa od 1 zł 40 gr za kilometr.

Usługi transportowe, duże przeprowadzki i przeprowadzki biur wyceniamy po konsultacji telefonicznej i ocenie ilości pracy. Kontakt telefoniczny proponujemy w każdym wypadku planowania przeprowadzki – pomoże to szybciej ustalić szczegóły i wynegocjować niższą cenę końcową.

 

Co obejmuje nasz cennik

 • dojazd,
 • pomoc w pakowaniu,
 • zniesienie,
 • wniesienie rzeczy,
 • zabezpieczenie delikatnych przedmiotów za pomocą pianek, kartonów i pasów transportowych.

Cennik przeprowadzek na terenie Warszawy oraz całego kraju jest negocjowany indywidualnie. Podane ceny nie zawierają podatku VAT.

Ustalenie zakresu usług

Zapoznając się z naszym cennikiem przeprowadzek prosimy pamiętać, że na ostateczny koszt wpływa wiele czynników, dlatego prosimy każdorazowo o kontakt i przedstawienie nam dokładnych informacji na temat charakteru zlecenia – informacje szczególnie istotne to:

 • szacowana ilość rzeczy do przewiezienia (można podać powierzchnię mieszkania lub domu),
 • rodzaj przewożonych rzeczy (meble, sprzęt agd rtv, odzież),
 • piętro, z którego będziemy znosić i wnosić rzeczy oraz winda lub jej brak,
 • czy potrzebna będzie pomoc w pakowaniu,
 • czy posiadają Państwo kartony do pakowania,
 • jaka jest trasa przejazdu, kilka przydatnych linków: Targeo, Zumi, Google Maps
 • zachęcamy również do odwiedzenia strony GDDKiA, gdzie mogą Państwo sprawdzić aktualnie obowiązujące stawki za przejazd autostradami w Polsce

 Proponujemy Państwu wysokiej jakości usługi wykonywane przez osoby z doświadczeniem w zakresie transportu i przeprowadzek. Powierzone nam rzeczy są odpowiednio zabezpieczone tak aby nie uległy zniszczeniu w czasie transportu. Zobacz nasz poradnik – jak pakować rzeczy.

Wózek do przeprowadzek, używamy go do świadczenia naszych usług transportowych. Na tej stronie możesz sprawdzić cennik przeprowadzek w Warszawie i pozostałych usług transportowych naszej firmy.

Pytania dotyczące cennika przeprowadzek

Wszelkie pytania związane z cennikiem przeprowadzek prosimy kierować do nas pod numer 607 590 353 lub na biuro@transport-warszawa.biz.pl. Po wypełnieniu przez Państwa formularza lub rozmowie telefonicznej określimy koszty zlecenia. Każde usługę przeprowadzki i transportu traktujemy indywidualnie. Wszystkich Klientów uważamy za równie istotnych dla naszej firmy. Posiadamy różnej wielkości auta, które możemy dostosować do potrzeb realizowanego zlecenia.

Imię / Nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Temat

Treść wiadomości

Dodaj komentarz