Przeprowadzki Warszawa Cennik:

Cennik przeprowadzek, który Państwu prezentujemy jest propozycją z naszej strony i zawsze indywidualnie dostosowujemy go do charakterystyki danego zlecenia – w dalszej części treści, poza zakresem usług przedstawiamy również najważniejsze czynniki mające wpływ na sumę końcową. Ustalona cena nie zawiera ukrytych kosztów i może się zmienić jedynie za obopólną zgodą po wcześniejszym wyraźnym poinformowaniu o takim fakcie zamawiającego usługę. Przeprowadzki Warszawa cennik usług dla Państwa wygody:

przeprowadzki Warszawa cennik, cennik przeprowadzek, cena przeprowadzki, koszt przeprowadzki

Ilość aktywnych pracownikówOpisCena za 1 godzinę
—-Przewóz rzeczyod 80 zł/h
1Pomoc jednego pracownikaod 100 zł/h
2Zespół dwuosobowyod 120 zł/h

Ceny nie zawierają podatku VAT.

Oferujemy najniższe ceny na rynku usług transportowych od 1,40 zł/km.

Cennik przeprowadzek oraz cena każdej usługi transportowej jest negocjowana indywidualnie.

Przeprowadzki Warszawa cennik – co obejmuje?

 • dojazd,
 • pomoc w pakowaniu,
 • zniesienie,
 • wniesienie rzeczy,
 • zabezpieczenie delikatnych przedmiotów za pomocą pianek, kartonów i pasów transportowych.

Pełny zakres usług:

Przeprowadzki Warszawa cennik i rodzaje usług

Zapoznając się z naszym cennikiem przeprowadzek prosimy pamiętać, że na ostateczny koszt wpływa wiele czynników, dlatego prosimy każdorazowo o kontakt i przedstawienie nam dokładnych informacji na temat charakteru zlecenia – informacje szczególnie istotne to:

 • szacowana ilość rzeczy do przewiezienia (można podać powierzchnię mieszkania lub domu),
 • rodzaj przewożonych rzeczy (meble, sprzęt agd rtv, odzież),
 • piętro, z którego będziemy znosić i wnosić rzeczy oraz winda lub jej brak,
 • czy potrzebna będzie pomoc w pakowaniu,
 • czy posiadają Państwo kartony do pakowania,
 • jaka jest trasa przejazdu, kilka przydatnych linków: Targeo, Zumi, Google Maps

Usługi transportowe, przeprowadzki biur oraz duże przeprowadzki, wyceniamy po konsultacji telefonicznej i ocenie ilości pracy. Kontakt telefoniczny proponujemy w każdym wypadku planowania przeprowadzki – pomoże to szybciej ustalić szczegóły i wynegocjować niższą cenę końcową. Proponujemy Państwu wysokiej jakości usługi wykonywane przez osoby z doświadczeniem w zakresie transportu i przeprowadzek. Powierzone nam rzeczy są odpowiednio zabezpieczone tak aby nie uległy zniszczeniu w czasie transportu. Zobacz nasz poradnik – jak pakować rzeczy.

Profesjonalna obsługa klienta

Jako firma zajmująca się przeprowadzkami od wielu lat, posiadamy niezbędne doświadczenie potrzebne do wykonania zlecania solidnie i z należytą dbałością o powierzony nam dobytek właściciela. Podejmujemy się różnego rodzaju zleceń, nasze samochody są zaopatrzone w windy, dzięki którym załadunek nawet ciężkich i dużych przedmiotów nie przysparza nam większego problemu.

Wszelkie pytania związane z cennikiem przeprowadzek prosimy kierować do nas pod numer 607 590 353 lub na biuro@transport-warszawa.biz.pl. Po wypełnieniu przez Państwa formularza lub rozmowie telefonicznej określimy koszty zlecenia. Każde usługę przeprowadzki i transportu traktujemy indywidualnie. Wszystkich Klientów uważamy za równie istotnych dla naszej firmy. Posiadamy różnej wielkości auta, które możemy dostosować do potrzeb realizowanego zlecenia.

Imię / Nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Temat

Treść wiadomości

Dodaj komentarz